Автомобіль у кишені 7


Постійні читачі “думок вголос” в курсі мого невеличкого хобі, пов’язаного з різного роду радіокерованими іграшками. І, хоча відповідний тематичний блог “РадіоТочка” переживає зараз далеко не найкращі часи – на нього просто не вистачає часу, я не втрачаю нагоди деколи побавити себе новими радіокерованими ґаджетами.

І от цього разу пропоную Вашій увазі невеличкий фотоогляд чергової китайської іграшки: радіокерованого автомобільчика, що запросто поміститься у кишені! Для того, аби підкреслити портативність іграшки, розробники стилізували її коробку під банку від газованого напою.

Радіокерований автомобіль  довжиною 7 см.

Радіокерований автомобіль довжиною 7 см.

Якщо цікавить розмір упаковки, просто візьміть до рук звичайнісіньку 0,33 літрову бляшанку з “Пепсі” і зрозумієте наскільки просто взяти цю іграшку з собою куди завгодно 🙂

MINI RC CAR - комплект поставки

MINI RC CAR - комплект поставки

Міні радіокерований автомобіль - дизайн запозичено у

Міні радіокерований автомобіль - дизайн запозичено у "Бентлі"

В пластиковій “бляшанці” помістився пульт на 2 “пальчикові” батарейки типорозміру АА, сам автомобільчик, чотири конуси для автослалому, паперова інструкція на зйомна антена. Таким чином комплект не займає багато місця, а привести його в “бойову готовність” – справа кількох хвилин.

Кілька хвилин - і машинка готова до бою!

Кілька хвилин - і машинка готова до бою!

На жаль, керування машинкою дискретне – за допомогою кнопок. Та це не заважає їй бути цікавою іграшкою, бо, як для свого розміру, крихітка розвиває пристойну швидкість і я не радив би кататися скажімо по підвіконню – є реальний ризик падіння.

Міні радіокерований автомобіль в упаковці

Міні радіокерований автомобіль в упаковці

Заряджається автомобільчик традиційно – від пульта. А при їзді ще й фари світяться – прикольна цяцька.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 thoughts on “Автомобіль у кишені