Apache maven для SoftServe IT Academy 5


Моя перша презентація для SoftServe IT Academy, тема презентації: “Apache Maven”. Сподіваюся, перший млинець не був комком (вєлік і магучь русскій язиг, мда) і студентам щось із тієї презентації таки знадобилося. Для потенційних студентів, сподіваюся, дасть можливість оцінити трохи чого і як вчать в АйТі академії. Звісно, це просто слайди, а повністю презентація триває більше години і для того, аби її побачити як задумано треба що?.. Правильно, записатися на курси Java.

Сама презентація, звісно, не є фінальним варіантом і знаходиться у перманентному стані покращення та додавання до неї нової інформації. Бо нема межі досконалості, та й увесь час дізнаюся щось нове про можливості Maven і різні корисні плагіни.

PS

Пам’ятаю, що обіцяв написати про зміст курсу IT академії з Java. Цей пост у процесі.

 


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 thoughts on “Apache maven для SoftServe IT Academy

 • Андрій

  Привіт! Підкажіть, в які години проводяться заняття на курсах, чи зможу я їх відвідувати, не кидаючи поточної роботи? Дякую.

  • Akceptor Від автора

   Зараз заняття зранку.
   Але насправді графік встановлюється з огляду на побажання учасників, тому все залежить від того, як буде зручно людям 🙂
   Роботу кидати не потрібно (хоча тут знову ж таки нюанси з графіком) переважно. Втім, може бути треба взяти відпустку або кілька “відгулів” під кінець курсів

   • Андрій

    Дуже дякую за оперативну відповідь. Останнім часом у Франику планованих курсів ІТА по джаві (і не тільки) стало менше. Чи означає це, що потреба у джавістах зменшилася, чи пропозиція перевищує попит? Чи планує SS розширятися в напрямі джава, чи, можливо, взагалі потроху згортає діяльність в Україні? Дякую.