Amazon Kindle 3 – хочу! 17


Amazon Kindle 3 - хочу!

Amazon Kindle 3 - хочу!

Гаджет, який я вписав собі номером один (або номером два) у списку майбутніх покупок, Amazon Kindle 3 з модулями 3G і WiFi. Дехто з моїх друзів такого собі вже придбав, дехто ще планує, але погодьтесь: зараз електронні книги – досить актуальні пристрої (якщо бути відвертим, то я порадив би нашому любому міністрові освіти Табачнику подумати над оснащенням шкіл саме букрідерами, а не недолугими нетбуками, від яких діти лише осліпнуть), вони врятують нам ліси, вони дуже ощадливі у плані енергоспоживання, а ще електронні книги псують зір не більше ніж паперові. Для аспірантів, студентів, просто людей, які багато вчаться, електронна книга – незамінний інструмент: сюди можна зберегти всі шпаргалки, конспекти і підручники.

В цьому плані Amazon Kindle 3 взагалі просто знахідка, бо ж забезпечує доступ до інтернету. Що може бути краще за безлімітний інтернет? Лише безкоштовний інтернет, а саме такий отримують покупці цього ґаджету (щоправда, по території України 3G працює лише в обласних центрах, але ж ніхто не відміняв GPRS\EDGE, а, як відомо, на халяву і оцет солодкий.

Купити Kindle 3 в Україні досить просто, якщо звернутися до посередників, але це автоматично додає витрат. Більш зручно замовити Kindle 3 просто на Amazon, при цьому вона автоматично підключиться до Вашого аккаунту, а доставка кур’єрською службою займе не більше тижня. Крім того ціна Kindle 3 на Амазоні з доставкою в будь-яку точку України складе доларів десь так 210, а за ці гроші в наших магазинах навіть вибрати толком нема чого.

Окремо кілька слів хотів би сказати для скептиків, які почнуть плюватися на монохромний (чорно-білий) екран. Річ у тім, що технологія електронних чорнил eInk якраз і передбачає монохромність (принаймні наразі), а за рахунок використання електронних чорнил, а не звичайного TFT-дисплею досягається просто фантастичне енергозберігання (енергія таким дисплеєм споживається, фактично, лише в момент оновлення зображення – коли ви “перегортаєте сторінку” ). А ще Кіндл можна дуже просто українізувати 🙂


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 thoughts on “Amazon Kindle 3 – хочу!

  • Akceptor Від автора

   Безкоштовний означає задарма 🙂
   В Кіндлі вбудовано 3G модем і стоїть SIM-карта якогось крутого оператора (AT&T, здається), а Amazon уклала угоду з цим оператором і, ймовірно, якимось чином з іншими операторами по всьому світу. Хоча, більш імовірно, що угода лише з AT&T, а роумінг з іншими то якось він сам вирішує. Для власника Кіндла тут головне не це, а той факт, що у дуже багатьох країнах (Штати, Європа, РФ) доступ до інтернету з кіндла безкоштовний. Правда, браузер у книжці досить урізаний, відкриває лише одне вікно, не дозволяє скачувати файли, тощо. Але це браузер на движку WebKit, тобто справляється з практично будь-якою версткою.
   Люди перевіряли його роботу із Gmail, одноклассниками, багатьма іншими ресурсами: працює суперово.
   Гугл підкаже деталі, якщо цікаво, а я скажу лише одне: відколи потримав у куках трохи і собі захотів 🙂

  • Akceptor Від автора

   Ти просто не розумієш призначення цього пристрою. Відкрию один секрет: Kindle – це КНИЖКА, просто електронна. Особисто я із того віку, коли подобалися книжки з кольоровими картинками вже трохи виріс… 😉

 • Aspirino

  а я тільки такі і листаю……. [censored] про нет говорили??? говорили!!! як на мене порнухуу цікавіше в кольорі зиркати!!! і відкрию і тобі секрет нет без парнушки – не нет!!!!!!!!!!!!
  так само як і телефон чи комп без порно – [censored]!!! це як по встановлене по замовчуванню !!!!!!)))))))))))))) обовязково мусить бути!!!!

 • Гена

  Kindle 4 стоит 840 гривен, так что забей на 3g и купи его :).
  На читалке интернет по моему не очень и нужен, зальешь книги один раз и год читай 🙂

 • Akceptor Від автора

  Я вже знайшов кілька застосувань інтернету:
  1) Погода. Завжди і всюди.
  2) Електронна пошта. Гмейл працює на ура!
  3) Башорг.
  4) Любий кантактік 🙂

   • Akceptor Від автора

    Согласен, если есть много денег или безлимитный интернет на смарте. Для меня довольно дорого выходит платить за интернет с телефона

 • Сергій

  У мене такий. Дійсно крута штука) Користуюсь уже 1,5 року, ніяких проблем не має. Поставив російську мову, на жаль, української поки-що не знайшов.