5 золотих ідей для Януковича 19


Україна - для людей

Україна - для людей

Нещодавно наш улюблений президент Віктор Янукович відвідав братню Росію і поспілкувався з їхнім улюбленим президентом. Серед результатів зустрічі: питання про перемовини щодо продовження термінів дислокації у нас братнього чорноморського флоту. А також Янукович пообіцяв відібрати звання героїв у Бандери та Шухевича і всіляко сприяти процвітанню російської мови.

В зв’язку з цим хочу запропонувати іще декілька кроків, які точно наблизять Україну до людей, а людей, відповідно, до України:

1. Відмінити букву “ґ“. Будьмо ближчими до братніх росіян, у яких в абетці тілько одна буква. Як варіант, обміняти нашу букву ґ на їхній ґаз.

2. Відмінити також і букву “ї“, або хоч би перейменувати її на “ё” – це також дозволить використовувати російську розкладку для нашої абетки (як і положено молодшому брату, букву ы набиратимемо двома клавішами).

3. Здати в оренду Росії не тільки  нашу газотранспортну систему, але й водопостачання та каналізацію. Нехай всі труби будуть в одних руках!

4. Забрати-таки портрет Мазепи з десятигривневої банкноти: найкращий кандидат на це місце – український поет А.П. Чехов!

5. Відмінити дурну постанову про дубляж кіно українською мовою. Всі нормальні люди панімают русскій. Українською говорять тільки казли, а Україна ж тепер не для них…

На додачу: ще кілька ідей як наповнити державний бюджет за рахунок податків.

 


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 thoughts on “5 золотих ідей для Януковича

 • Stiggy

  Ну це вже заннадто! Я ще розумію букву Г адже її вживання досить ненормальне, а букву Ї це вже взагалі русизм!!!!

  • Akceptor Від автора

   Будь моя воля, я б і букву “є” заборонив. Або,як мінімум, перевернув догори ногами. Щоб було як у людей 🙂

 • Картонка

  Посміявся вголос! Але не з “жарту”, а з істеричної спроби пожартувати. Рівень 12 років… Ще раз впевнився – український паріотизм здебільшого грунтується на протиставленні щирого українця москалям (хай їм буде грець! Ну деж ці гади взялись на нашу голову!)
  Бажаю успіхів!

  • Akceptor Від автора

   Картонка,
   Так-так. Це москалі у всьому винні, і саме так я написав.
   Якщо серйозно, то я ніде не стверджував що я патріот. Мене просто бісить, коли президент, щойно прийнявши присягу, одразу ж кидається в обійми до сусідів і робить отакі заяви. Особливо тішать спроби захистити такий пригноблюваний “русскій язик”, який я вже чую з кожного боку навіть на заході України: у Львові, Тернополі, Франківську.
   Якщо Вас влаштовує двомовність і перспектива говорити рідною мовою хіба що вдома з родичами – Ваше право.
   PS
   Ще раз впевнився, що закиди стосовно українського патріотизму здебільшого базуються на хибній думці про тотожність слів “москаль” і “росіянин”.

 • macgera

  Якщо Вас влаштовує двомовність і перспектива говорити рідною мовою хіба що вдома з родичами – Ваше право

  меня вообще 4-х языковость устраивает.. я общаюсь по работе на Украинском, русском, английском и греческом.. И нормально! Мой мозг способен на это, ия не мыслю настолько узко.. что бы пользовтся чем-то одним! Президента не поддерживаю, я вообещ яныка не терплю.. но сука достал патритизм.. Когда жрать нехрен и клиент тебя пошлет за УА язык, стоит задуматься быть голодным Украинцем или все же говорить на Русском. Извините но я выберу жить..

 • Akceptor Від автора

  Я не против русского языка и даже неплохо им владею. И я согласен с утверждением, что с клиентом надо общаться на том языке, на котором удобно ЕМУ. Также я без всяких проблем общаюсь на русском с русскоязычными людьми и тоже не считаю это чем-то зазорным.
  Но, извините меня, это – совсем другая история. Потому как посмотрите в книжных магазинах, посмотрите на прессу – везде русский. Как не стыдно при этом говорить об ущемлении языка?
  На западе Украины (во Львове, Ивано-Франковске, Тернополе) очень много людей говорит на русском – и к ним относятся нормально. Нет, конечно, неадекватов хватает везде 🙁 Но я ниразу не слышал украинского языка в Донецке или Днепре, хотя бывал там нередко.
  Я не против 2-3-4 и более язычия, но я против официального статуса русского языка, ибо это будет значить именно то, что Вы процитировали: украинский просто не будут использовать на государственном уровне.

 • macgera

  отому как посмотрите в книжных магазинах, посмотрите на прессу – везде русский

  А я считаю что в Украине ОБЯЗАНЫ сделать 2 официальных языка! Так живут много стран.. Кнада к примеру. Чем мы хуже? Будет 2 оф языка, не будет смысла грызню устроивать.. мне лично пофиг на каком языке говорит УКРАИНЕЦ!!!

 • Akceptor Від автора

  не треба нас рівняти з Канадою, бо по-перше у них інший менталітет, а по-друге і у них проблем з тим же Квебеком достатньо.
  Якщо буде 2 офіційних мови, то гризні ніякої не буде, так. Але буде 100% фільмів російською, 100% книжоі і підручників російською (завжди простіше завезти із РФ готовеньке, аніж робити своє), 100% масс-медія російською. І дуже скоро діти, змалечку чуючи тільки російську, просто забудуть рідну мову. І от тоді точно не буде няікої гризні. Як, зрештою, і України.
  Просто стане Малоросія, як ще за царя було.

 • macgera

  Даже если и будет малоросия, главное что бы было соверменно, нормальные условия для жизни, свобода в реализации ЛИЧНОСТИ. а Сейчас мы Украинцы с языком, культурой. Да только голожопые ( Хотя на счет Книг и т.д. вот видишь мои комменты на русском.. а в Аудио коллекции 70% музыки Украинской(язык) и что разве тебе не все равно на каком я говорю? Главное что я знаю и уважаю Укр-мову!

 • Akceptor Від автора

  Ти знаєш і поважаєш. Але подумай сам: чи будуть знати і поважати наступні покоління?
  В мене сестра двуюрідна, зараз і третій клас ходить, з дитинства дивиться телевізор (як і всі діти) – мультики всякі, тощо. Так, зобов’язали дублювати українськими субтитрами, але ж діти читати не вміють, а на слух сприймають. І от вона зараз частенько вживає російські слова. І так багато дітей роблять – помічав неодноразово.
  Голожопі ми всього лише тому, що керують державою безсовісні мерзотники на всіх рівнях. І поки ми цього не змінимо, ніяка мова, релігія чи культура нам краще життя не зробить.
  Та це не означає що треба одне проміняти на інше. Зрештою, у тій самій братній Росії далеко не так добре живеться людям, як те хочуть показати їхні керівники.

 • molinski

  як же ж люблять гавкати люди коли пропіарена тема.
  А подумати то лінь.
  Як вже говорилося, що русифікація призведе лише до знищення національного. А наше то не тільки нова, але й економіка (той самий приклад з книгами). Ми будемо лише їсти ввезене і відробляти кредити. Жити нормально і комфортно, коли країна немає ніякого прибутку і нічого свого – не можливо.
  Патріотизм – це не збереження мови і не “вбий москаля”, а відстоювання власних інтересів. Поки що ми маємо лише політичних повій, і як робиться висновок з коментарів деяких – моральних повій тоже.
  Шануйтеся