2012 – Підсумки 4


Я не фанат Нового Року і розглядаю це “свято” суто як спосіб для підприємливих громадян викачати з народних мас якомога більше бабла. Але закінчення одного календаря та початок іншого (це не про нашумілий календар Майя, а про календарик на 2012 рік) мотивує на підбиття певних підсумків. Чим і займемося 🙂

За рік, що минає, я написав у цей блог більше 230 публікацій, тобто виходить десь 0,6 публікацій на день. Більшість із них було присвячено актуальним речам, наприклад різним речам, які я купив у китайських інтернет-магазинах, урокам LabVIEW, оглядам оглядам іграшок для iPhone та відгукам про фільми. Ще цього року я трохи погрався у халявщика і навіть встиг вкласти гроші у МММ. Постів з ниттям було відносно мало, тож виглядає, що я починаю мислити позитивно.

Стосовно оффлайнової діяльності, то я традиційно проїхався з колоною на всеукраїнському велодні, покатався на справжньому літаку під час щорічного ж зльоту надлегких літальних апаратів у Коломиї, побував на київській виставці риб і не дописав дисертацію. А ще цього року мені стукнуло 30. Жах.

Із позитивних речей окремим пунктом стоїть навчання у IT Академії, про яку я вже багато хорошого понаписував і, мабуть, ще багато понаписую.

Отака штука.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 thoughts on “2012 – Підсумки