[18+] С.Р.А.Ч. 2.0 або Мої вимоги до поки що Президента України 6


Петро Порошенко отримав великий кредит довіри від громадян, вигравши вибори у першому турі. Пройшло вже аж два (!) тижні, а ми досі не живемо у шоколаді? Як це розуміти? Чому ми досі не вступили у Євросоюз і НАТО, не закрили кордони з Росією, не повбивали всіх терористів і корупціонерів не посаджали, чого кримненаш досі? Як він може телефонувати Путіну у такі важкі часи? Чому 100500 американських солдат не прийшли захищати демократію у нас? Бляха, я чекаю ще 15 хвилин і тоді ми збираємо новий Майдан (можна прямо під посольством РФ), треба діяти жорстко, відновити ядерний статус і пересаджати всіх комуністів просто сьогодні!!!

Далі дітям і вагітним жінкам не читати, 18+

Блять. Вас не задрало постити таке хуйню у фейсбуки??? Ну ок, ктось додумується писати таку шнягу собі на сторінку, але якого ви все це перепощуєте?

Чувак, який вимагає розриву дипломатичних стосунків з Росією, ти можеш пояснити що це нам дасть? Типу Путін буде плакати? Візьмемо їхнє посольство штурмом, насремо там – і російські найманці розбіжаться, відадуть Крим і ще Ростов-на-Дону у придачу? А Європа відразу перестане купувати у них газ і перейде на опалювання кізяками?

Світ може обійтися без російського газу. Це знаємо ми, це знають керівники європейських країн, це знає Путін. Росія може обійтися без України і Європи у якості споживачів цього газу – це знають всі ці люди теж. Питання у тому, що така ситуація не вигідна нікому. А ситуація вигідна всім – щоб все залишалося як було до цього якомога довше. Нема вже тих часів, коли можна було вирулювати якось самому, вся ця велика політика – просто фасад для дуже, дуже великого бізнесу і поки Росія не оголосила офіційно війну Україні, максимум на що здатні всякі ООН і ЄС – висловлювання глибокої стурбованості. А Росії вигідні військові дії в Україні, але без участі російських громадян (без офіційної участі). Хоча, якщо плювати на Віденську конвенцію, то для Росії це може стати гарним приводом для початку офіційної війни, причому не в статусі агресора.

Ті “активісти”, які палять машини і трощать посольство в курсі взагалі про якісь дипломатичні штуки? Бо наші дипломати кілька місяців намагаються зробити так, аби у очах світової спільноти Україна була білою і пухнастою жертвою, а Росія – оскаженілим агресором. Так, нам ніхто не привезе танки і літаки, але ж і регулярна армія ворога поманеврувала-поманеврувала, та й розійшлася. Це бізнес, Третя світова не вигідна нікому. Поскандували під посольством, принесли їм під двері іменну домовину Путіну – і розійшлися. Територія посольства вважається територією держави, якій воно належить. Хочете аби увесь світ бачив як українці вдираються на територію іншої держави? Путін теж хоче, особливо, якщо ви ще й зі зброєю. Коктейль Молотова зійде за зброю.

Негайно відновити ядерний статус України! Чувак, а ти в курсі хоч у загальних рисах що таке ядерна зброя? Це не автомат Калашникова, який може 20 років валятися у хліву, а потім береш його і стріляєш. Ядерна зброя – високотехнологічна і дуже, дуже дорога у обслуговуванні хрінь. Ми її віддали якраз тому, що дорого мати таку цяцьку. А тепер її ще й спочатку треба зробити. І що далі? Шмальнеш ракетою по Кремлю?

Негайно перекрити кордони і винищити всіх терористів-сепаратистів. Чувак, який такого вимагає, очевидно пише у фейсбук просто з лінії фронту, звідкілясь під Луганськом. А перепощують цю фігню, звісно ж, його бойові побратими. Сука, я не патріот, боягуз і мені є що втрачати. Я хочу нормально жити, а не здохнути аби колись можливо нормально жили якісь уявні наші діти і внуки. Нема в мене дітей, зате є своя шкура, яку я не дуже поспішаю підставляти під кулі. Отакий от непатріотичний виродок уродився в нашого героїчного народу. Але я тихенько сиджу і мовчу, а не розказую як треба мочити у сортірах. Хочеш повоювати – нагугли адресу найближчого віськомату, або взагалі збирайся і своїм ходом у зону АТО. Подивимся, як ти там будеш діяти жорстко і рішуче.

Україна програє супернику у всьому: ми включилися у війну проти нас вже тоді, коли майже програли її, ми просрали всі полімери нашу армію, просрали довіру наших громадян, просрали величезний шмат нашої території. Я кажу “ми просрали”, хоча особисто я до цього не причетний, як і більшість українців. Тим не менш, що б не писали всякі “Українські правди”, наші співгромадяни на Донбасі не так уже й всі поголовно взяли і зрозуміли хто їм ворог. Я з перших рук знаю, що їм простіше повірити у бойовиків з правого сектору, аніж у бойовиків з Чечні. А завтра “Россия-24” покаже їм тих самих бойовиків, які штурмують посольство РФ і пояснить, що так не роблять навіть фашисти.

Замість того, аби бодай не заважати людям робити свою роботу, ви постите по фейсбуках всяку хуйню. Критикуєте президента, за якого самі ж голосували два тижні тому. Де, блять, логіка? Ви хочете жити без корупції і аби закони діяли для всіх однаково. Нині я прочитав що кортеж Порошенка тепер зупиняється на світлофорах і нині ж бачив у Франику долбойобів, які цього не роблять. Та Путін при всій його двуликій поведінці щодо України – невинне дитя у порівнянні з вами, панове.

Вимагаєте оголосити військовий стан і почати повномасштабну війну? Зараз люди збирають кошти, аби купити броники і каски для нашої армії, купити танки буде не так просто. Загребти у армію 100500 зелених нубасів з диванних військ не проблема, але скільки часу я чи ти витримаємо проти людини, що знає з якого боку тримати автомат? Нуль цілих, нуль десятих. При тому, що зараз ми не можемо зібрати грошей на оснащення вже діючих військ, я не хочу опинитися у ролі гарматного м’яса, який буде бігти на ворога у шльопках і з вилами.

Путін дуже грамотно розіграв всі карти, які у нього були. Не факт, що він не має ще купи козирів у рукаві. Але все це фігня у порівнянні з тим, що у нас півкраїни долбойобів і  їх, схоже, стає дедалі більше.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 thoughts on “[18+] С.Р.А.Ч. 2.0 або Мої вимоги до поки що Президента України

 • Владислав

  Бляха, підписуюсь під кожним словом! Завжди писав і писатиму, що український народ попри всі притягнені за вуха чесноти “борщ-сало-красиві дівчата-щирість-добропорядність” є черговою нацією нічим не кращою і не гіршою за інші. Дана ситуація з Порошенком і терористами лише показує, що країна знову ділиться в поглядах. Раніше ділилися територіально, а тепер всі діляться, через що і наростає напруга в суспільстві. А придурки з войовничими кличами завжди будуть, тепер вони просто активізувалися. Головне, шоб через цих придурків вся країна не погрузла у війні і не страждали адекватні людішки з клепкою в голові.

  • Akceptor Від автора

   Адекватні люди вже почали розуміти ситуацію і гострять лижі звідси. Всяких самооборон і активістів розвелося стільки, що ппц, кожен ходить щось пікетувати і вимагати, але лізти під кулі не спішить ніхто.
   Ті люди, яким реально було не пофігу, вже воюють, бо записалися добровольцями. А хто примазався бо хотів помайданувати, той зараз підливає масла у вогонь і ворогам України підкидає козирів, разом з недалекими ідіотами.

 • MrVigner

  Важко з чимсь тут не погодитися. Однак одне зауваження є: знову мова йде тільки про мирне врегулювання, а опозиція свого часу теж “мирним наступом” йшла. Ми всі бачили, що ми мали потім. Так і як можна мирно вирішувати питання з людьми, яким плювати на життя людей (а хіба інакші воювали на боці терористів?) і які регулярно вбивають наших військових?
  Що мені ще не подобається – нові призначення нашого поки що президента. З такими темпами ніякої люстрації ми не побачимо. А потім дивуються хто інформацію зливає….

  • Akceptor Від автора

   Воно то так, але ж кажу тобі: на сході дуже багато народу боїться української армії і якогось міфічного всюдисущого правого сектору, американських найманців і т.п. Розказують що западенці навмисне приїхали вбивати жінок і мирне населення, розказують, що Порошенко хоче стерти Донбас з лиця землі “Градами”. Це прості люди, але вони вірять телевізору, а телевізор показує що треба. І особисто я місцями вагаюся чи реально з цієї ситуації Україні вийти з мінімальними втратами.
   Якщо не намагатися вирішувати ситуацію мирно, то жертв серед мирного населення буде ще більше. А раз так, то перемога у цій бійні нічого не дасть, бо матимемо під боком мільйони людей, які нас ненавидять.

  • Akceptor Від автора

   Про призначення президента я не можу нічого сказати, бо я не компетентний у цій сфері, а вірити казочкам журналістів і всіляких куплених “політологів” не хочу. Але не думаю, що ми маємо зараз особливо з кого вибирати. У мирний час можна дозволити патріотам-аматорам вчитися на помилках, але зараз це закруто.
   Крім того, ніякі зміни згори нічого не дадуть, бо люди продовжують жити за накатаними схемами. От зараз захисти дипломів йдуть у ВНЗ. Вгадай скільки куплено з них. І що, комусь стало поперек горла кількасот баксів? Хтось згадав плакати про “небесну сотню”?
   Це все казочки про сивого бичка. Наші чинуші хуй ложили і в разі чого звалять за кордон моментом. А дітки їхні вже там вчаться і живуть. Кого тут призначати на посади, якщо кожен може виявитися вовком в овечій шкурі? У Порошенка нема своєї команди, мусить вибирати з сортів лайна.