“Мільйон за 24 години” – результати і думки 4


Результати конкурсу

Чесно зароблені 175 гривень!

Сьогодні 16 жовтня, а це означає що вчора було підбито підсумки конкурсу “Один день у шкурі мільйонера”, у якому я також брав участь. Щоби, як казав один мій знайомий викладач політології, не тягнути котика за хвостик, одразу ж озвучу імена переможців і першим серед них став Wolpix з російськомовним креативом “Как я был миллионером” – історією, що змусила мене повірити: не всі люди згадують службу у збройних силах як страшний сон 🙂

На другому місці Ваш покірний слуга і статейка “Мільйон гривень за день“, яку Ви мали нагоду бачити у цьому блозі. Ну а третім з незначним відривом став юний банкір Вітя Іванцов і його стаття “Мільйон – витрачено з любов’ю“, де гроші витрачаються не просто так, але й з думкою про майбутнє, як і належить банкірові 😉 Ну і за результатами голосування учасників конкурсу додатковий приз у 50 гривень розділили ми з Wolpix‘ом…

Про приємне, здається, все. А тепер – думки вголос: чомусь усі учасники, в тому числі і я, зробили надто великий акцент на покупках. Ех, якби мені мільйон – одразу куплю шубу, iPhone, червоне Ferrari, круту хату, плазмовий телевізор на всю стінку, і т.д. Як на мене, то це просто свідчить про досить складну економічну ситуацію в країні і недовіру до держави: мало хто захоче інвестувати гроші у якусь справу, ну хіба що в інтернеті, до якого наші бюрократи поки не дісталися. Це сумно.

Сумно також і те, що, на жаль, для доброчинності у нашій країні мільйона (та й 24 годин) занадто мало. Стільки людей потребує допомоги, що навіть мільйон – то лиш крапля в морі; причому потребують не лише сироти чи каліки, але й люди, які мали б жити цілком пристойно… якби жили десь у Європі. Причому просто дати гроші – зовсім не вихід, бо їх просто вкрадуть у тих самих сиріт. Отак і живемо.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 thoughts on ““Мільйон за 24 години” – результати і думки

 • ELECTRIC

  От коли було голосування, я більші бали ставив тим, хто мав в описі якусь доброчинність чи думки про інших.

  p.s. постав плагін Subscribe to Comments, а то важко відстежувати відповіді на коменти.

  • Akceptor Від автора

   Своє ставлення до доброчинності я висловив уже і тут і трохи у власне конкурсній статті: намагатися допомогти всім підряд толку не дасть. Доброчинність вимагає жорсткого контролю за тим хто і куди витрачає кошти, це складна робота і займатися нею – справа далеко не 24 годин.
   Стосовно ж лукавства – то тут певною мірою згоден, але допомоги часто потребують не ті, хто жебрає. Ще раз повторюсь: просто віддати гроші – ще не означає допомогти.
   Просто ось ідеї, наприклад, з велостоянкою ну дуже сподобались.
   ps
   плагін додав.

 • Wolpix

  Почитайте, для прикладу, блог Бродського. До інтернету вже теж добираються падлюки.

  Про доброчинність: не будемо лукавити, поки не забезпечимо своє власне життя, поклавши руку на серце, хіба ми будемо щось витрачати на інших? Та й не раз чув, що жебраки заробляють доволі пристойні гроші, це в них просто своєрідна робота.

  • Akceptor Від автора

   Добираються, але ще не добралися. Та й сам Бродський – відомий любитель побазікати 🙂
   Навіть у сусідній РФ, де за інтернет взялися уже давно і жорстко, легко можна придумати як заробляти і не особливо чогось боятися (будьмо відверті, недавній крах е-пасу налякав тамтешніх вебмайстрів більше, аніж всі податківці і політики разом узяті).
   У нас же закони дуже часто залишаються лише на папері – той же приклад із сертифікацією мобілок і відключенням “сірих” телефонів: скільки лякали і де ж воно?