Вибори грядуть!


День “В” невпинно наближається і місто все більше стає схожим на велетенську дошку оголошень – його заполонила політична реклама. Сьогодні проїхався трохи вулицями і от результати: першим до виборів почав готуватися чинний президент Віктор Ффедорович і його колеги із Партії Регіонів. Слогани “Будуємо нову країну” і сита пика мужнє обличчя нашого лідера відкидають будь-який сумнів: нова країна таки буде, от тільки жити у ній не всім хочеться. Але про політику нашого президента поговоримо якось іншим разом.
Наступний претендент на пост рятівника України – політична сила Сергія Тігіпка, на білбордах якої зображено не менш усміхненого лідера у не менш дорогому брендовому костюмчику. Ну і гасла типу “Сильний Івано-Франківськ – сильна Україна”. Слідом йдуть плакати без обличчя, але зі схожими написами: “Івано-Франківськ – наше місто, наша Україна” (чиї вони здогадатися неважко) і знову ж таки усміхнене мужнє обличчя Арсенія Яценюка, який також гарантує зміни, щоправда не уточнює чи зміни ці на краще.

Іншим шляхом пішов Микола Катеринчук, який разом із співпартійцями пропонує громадянам безкоштовну юридичну допомогу. Певно, не в курсі, що закони в Україні виконуються зовсім не так, як у Європі.
Окремо відзначу ВО “Свобода” з незмінним лідером Олегом Тягнибоком. Я нічого не маю ані проти національної ідеї, ні патріотизму, але ж, пане Олеже, гляньте довкола: навіть у Львові та Франківську все частіше чути російську мову, а на одну людину у вишиванці на вулицях припадає сотня негрів чи арабів. До того ж обличчя пана Олега на плакатах не менш мужнє, ніж у діючого президента 😉
Порадували тільки білборди соцпартії, до якої я взагалі відношуся досить негативно. Особливо той, що з гаслом “піднімемо пенсії, а не пенсійний вік” – надто вже бабуся з табличкою “шукаю роботу” і слоган вписуються у концепцію популярного зараз у інеті формату демотиватора…

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *